Інтерактивний стіл INTBOARD ZABAVA 3.0 43" (уцінено)

Інтерактивний стіл INTBOARD ZABAVA 3.0 43" (уцінено)

Інтерактивний стіл INTBOARD ZABAVA 3.0 43" (уцінено) від компанії Інтерактивне обладнання - фото 1
99 900 ₴
В наявності
Від 6 918.41 ₴/міс Умови кредитування

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата частинами
 Миттєва розстрочка

Опис

Раніше абетку дітки вивчали переважно за допомогою картонних кубиків і книжок з картинками. Сьогодні з'явилися нові інструменти для швидкого і захопливого освоєння дітьми інформації. І це закономірно. 

Адже практично кожна сучасна дитина оточена вдома різноманітними гаджетами, чи то смартфон, чи то планшет, чи то комп'ютер. Діти швидко вивчають механізми дії, алгоритми і програми, і для них старі методи навчання здаються нудними.

Навчання має бути цікавим! 

Дотримуючись цього принципу, компанія INTBOARD розробила для найменших своїх клієнтів нове покоління цифрових пристроїв – інтерактивні столи. По суті, це сенсорні панелі з миттєвим відгуком на дотик, які розташовані горизонтально і транслюють мультимедійні файли безпосередньо на поверхню столу.

INTBOARD ZABAVA 3.0 – сфера і місця застосування

Інтерактивний столик для дітей INTBOARD призначений для використання всередині приміщень як в освітніх цілях, так і для розваги. 

Таке обладнання можна використовувати в дошкільних навчальних закладах, у початковій школі, у навчальних та розвиваючих гуртках, а також у громадських місцях (заклади харчування, поліклініка, аеропорт, торговий центр) для розваги дітей віком від 3 років. Зрештою, інтерактивний стіл може використовуватися для облаштування дитячої кімнати вдома.

В інтерактивних столах INTBOARD реалізовано технологію Multi-touch, яка дає змогу працювати за столом групам дітей, що значно підвищує зацікавленість як у навчальному, так і в розважальному процесі.

У яких приміщеннях заборонено використовувати розвивальний інтерактивний столик:

•   з підвищеною вібрацією;
•   з хімічно активним середовищем;
•   з температурою нижче 0 °С і вище +50 °С;
•   з відносною вологістю повітря: не більше 65% за температури 25 °С;
•   з концентрацією пилу не більше 0,75 мг/м3;
•   з наявністю потужних зовнішніх електростатичних і магнітних полів.

Також, обираючи місце, де поставити інтерактивний стіл для дітей, пам'ятайте про те, що:

•   інтерактивне обладнання не має встановлюватися на відстані менше ніж 2 м від опалювальних приладів;

•   сенсорний стіл потрібно розміщувати таким чином, щоб він не перебував тривалий час під впливом прямих сонячних променів.

Увага! 
Інтерактивні столи не призначені для використання як столи для вживання їжі/напоїв, письма або для великих навантажень. Якщо інтерактивний столик для малюків ZABAVA буде використовуватися не за призначенням і з порушенням правил, викладених в інструкції, виробник не несе відповідальність за наслідки, і в такому разі інтерактивний стіл гарантійному ремонту не підлягає.

INTBOARD ZABAVA 3.0 – надійні матеріали

Екран дитячого столика ZABAVA покритий загартованим захисним склом. Він стійкий до ударів і подряпин, безпечний для роботи з дітьми. Навіть якщо дитина щось упустить на стіл, з екраном нічого поганого не станеться, на відміну, наприклад, від екрана телевізора. В той же час на якість зображення і швидкість реакції посилена антивандальна структура екрана ніяк не впливає.

Корпус інтерактивного столу виконано з ЛДСП для надійності конструкції та захисту електронних компонентів.

Стіл унікального дизайну не має гострих кутів, завдяки чому можна не хвилюватися, що хтось вдариться та покалічиться.

Інтерактивний стіл INTBOARD ZABAVA 3.0 пройшов технічні випробування та санітарно-епідеміологічну експертизу, має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи та сертифікат дослідження конструкції обладнання радіодоступу IEEE 802.11 b/g/n та IEEE 802.15 Bluetooth.

INTBOARD ZABAVA 3.0 – технічні особливості

Цей дитячий інтерактивний стіл INTBOARD ZABAVA 2.0 має діагональ 32 дюйми, ідеально підходить для навчання або розваг до 6 дітей одночасно. 

Пристрій живиться від мережі 220 В ±10% з частотою 50 Гц. Максимальна споживана потужність інтерактивного столу не перевищує 350 Вт.

Використовується ємнісна технологія Мультитач (така сама, як у телефонах або планшетах), яка здійснює одночасне визначення координат 10 точок дотику.

Інтерактивний стіл INTBOARD постачається з вбудованою операційною системою Android, що дає можливість користувачам встановлювати безліч різноманітних програм освітньої та розважальної тематики. 

Інтерактивний стіл для дітей INTBOARD оснащений LAN роз'ємом, бездротовим модулем WiFi і вбудованою акустичною системою (з потужністю динаміків 6 Вт), завдяки чому його можна підключати до мережі інтернет, а також використовувати для демонстрації відеороликів.

Передбачено два роз'єми для під'єднання USB-носіїв формату USB 2.0 і USB 3.0. Заборонено підключати до інтерактивного столу неробочі або пошкоджені USB-носії, оскільки це може призвести до виходу з ладу інтерактивного столу.

Програмне забезпечення «INTBOARD JOY»

На інтерактивний стіл встановлено фірмове ПЗ «Intboard JOY», яке сумісне з будь-якою версією Android. 

Додаток «Intboard JOY» дає змогу групувати раніше встановлені на пристрій програми за потрібними користувачеві категоріями. Програма має три версії: «Освіта та розвиток», «Ігри та розваги», «Інклюзія». Кожен з варіантів містить понад 70 додатків за різними напрямами.

Варіант №1 «Освіта та розвиток»:

•   Пам'ять. У цьому розділі всі додатки сфокусовані на розвитку зорової пам'яті. Вона відіграє ключову роль у процесі запам'ятовування. Усі видатні люди мали майже ідеальну фотографічну пам'ять. Зараз існує безліч технік для її розвитку. З віком це робити дедалі складніше, необхідно докладати значних зусиль і чимало часу. А для дітей таке навчання в ігровій формі цікаве, а головне, потрібне.

•   Увага. Що більше в дитини розвинена увага, то швидше вона освоюється в навколишньому середовищі, має кращі комунікативні навички та швидше приймає рішення. У цьому розділі зібрані додатки із завданнями на пошук відмінностей, на знаходження зайвого предмета, на знаходження об'єкта на картинці тощо.

•   Мислення. Вправи для розвитку логічного мислення підходять як для індивідуальних, так і для колективних занять. Головне завдання дорослих – цікавитися, чому дитина вирішила саме так. Навіть у вправах, де потрібно вставити пропущену літеру, легко відстежити дитячу логіку. У цьому розділі розміщені додатки для побудови логічних послідовностей, відтворення частини зображення тощо.

•   Моторика. Загальна та дрібна моторика дуже важливі для повноцінного розвитку дитини. Виконання спеціальних завдань впливає не тільки на швидкість рухів дитини, а й на роботу мозку та формування нейронних зв'язків.•   Творчість. З інтерактивними додатками дитина не боїться експериментувати, висловлювати своє бачення. Вона впевнена – якщо щось не подобається, то все можна скасувати.

•   Розваги. Куди ж без цього розділу?! Адже дитячі інтерактивні столи розраховані не тільки на використання в навчальних закладах, а й у розважальних дитячих центрах. Та й малюки в садочку не можуть постійно навчатися навіть в ігровій формі.

Варіант №2 «Ігри та розваги» містить:

•   8 додатків для малюків;
•   9 захопливих ігор з перегонами;
•   11 найкращих ігор пригодницького жанру;
•   16 додатків, присвячених спорту та змаганням;
•   19 додатків для розвитку логіки та мислення;
•   8 веселих ігор для компанії із двох та більше гравців.

Варіант №3 «Інклюзія» складається з розділів:

•   Мовлення. Набір додатків для виправлення вад мовлення (вчимо літери, повторюємо за тваринами, вчимося читати).
•   Сенсорика. Сюди відносяться сортування за кольором, формою, пірамідки тощо.
•   Математика. Вчимо цифри, вчимося рахувати (додавання, віднімання).
•   Творчість. Додатки для малювання, розмальовки, компонування кольорів.
•   Навколишній світ. Тварини, предмети, частини людського тіла, професії, пазли та головоломки.
•   Мислення. Додатки для розвитку логіки та мислення (знайти пару предмету, де чия тінь, який предмет зайвий).

Також є можливість самостійно встановити на інтерактивний стіл необхідні додатки та згрупувати їх за власним бажанням.

Задля безпеки всі дії з адміністрування програмних додатків виконуються тільки за умови введення пароля.

INTBOARD дбає про безпеку та комфорт клієнтів і користувачів додатку «Intboard JOY», тому для захисту конфіденційності даних від рекламних, вірусних програм і програм-шпигунів на кожен інтерактивний стіл обов'язково встановлюється програмне забезпечення «AdGuard» з ліцензією на п'ять років.

Інтерактивне обладнання для дітей INTBOARD повністю відповідає всім необхідним законам України, зокрема:

•   наказу МОН №414/23.04.2018 «Про затвердження Типового переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти»;

•   наказу МОН №137/13.02.2018 «Про затвердження Примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи».

Особливості підключення

•   Інтерактивний стіл можна підключати тільки до розетки електроживлення з контуром заземлення.

•   У разі під'єднання інтерактивного столу до розетки електроживлення разом з іншими приладами важливо переконатися, що розетка та мережа електроживлення розраховані на загальну потужність усіх приладів. В іншому разі доведеться від'єднати зайві пристрої від мережі.

•   Якщо кабель живлення інтерактивного столу прокладається по підлозі, він має бути захищений від механічних пошкоджень спеціальним монтажним коробом. Заборонено прокладати кабель живлення під килимовим або іншим покриттям без захисту спеціальним монтажним коробом.

•   До електромережі, до якої під'єднано інтерактивне обладнання, заборонено під'єднувати пристрої, що створюють високочастотні перешкоди або сильні пускові імпульсні навантаження.

•   Перед тим як під'єднувати інтерактивний стіл (після транспортування або зберігання за температур нижче 0 °С), необхідно витримати його за кімнатної температури щонайменше 8 годин.

Чому купити інтерактивний стіл INTBOARD ZABAVA 3.0 вигідно?

•   Сенсорні столи мають яскраві кольори, стильний і креативний дизайн, тож легко вписуються в будь-який інтер'єр будинку, розважальних центрів і ресторанів. 

•   Виготовлені з екологічно чистих матеріалів, тому підходять для роботи з дітьми.

•   Поєднуючи розваги та навчання в одному форматі, цей мультимедійний стіл стане центром вашого відпочинку та навчання, надаючи незабутні емоції та відкриваючи нові можливості для творчості та вивчення.

•   У пам'ять інтерактивного столу можна встановити будь-які програми за потребами.


•  Інтерактивний стіл – мобільний. Його можна пересувати кімнатою або взагалі в інше приміщення перенести.

•   У школі, дитячих садочках, освітніх центрах процес навчання та засвоєння матеріалу з інтерактивним столом стає більш наочним, зрозумілим і цікавим. Сенсорні столи допомагають педагогам створити інтерактивне середовище навчання для малюків, де вони можуть вивчати букви, цифри, кольори та інші основні навички через ігри та завдання.

•   Стіл інтерактивний стоїть на підлозі, адаптований під зріст дитини. Малюки можуть підходити до нього з різних боків, тим самим тренуючи свою уяву та увагу. Робота ведеться з усією поверхнею екрана, а не тільки там «куди доріс». Це, своєю чергою, зменшить рівень глузування над дітьми малого зросту.

•   Завдяки технології мультитач, що передбачає одночасну роботу кількох користувачів, інтерактивний стіл підвищує рівень соціалізації дитини, сприяє розвитку навички командної роботи та підвищує рівень взаємодії.

•  Один інтерактивний стіл зі своїм унікальним програмним забезпеченням «Ігри та розваги» може замінити цілу ігрову кімнату і не потребує особливого догляду або додаткових витрат.

•  У разі використання в ресторанах і кафе інтерактивний стіл позитивно впливає на кількість сімейних клієнтів у закладі, дає змогу поліпшити сервісне обслуговування. А головне, інтерактивний стіл легко приверне увагу дітей ваших відвідувачів і дасть змогу розслабитися дорослим. Щасливі клієнти купують більше і неодмінно повертаються.

•   Клініка будь-якого напряму, чи то маленький кабінет педіатра, чи то багатофункціональний комплекс, замовивши сучасний сенсорний стіл, зможе забезпечити комфортний емоційний клімат для наймолодших клієнтів і відволікти старших бешкетників, що мали досвід відвідування подібних закладів. Інтерактивне обладнання чудово замінить стандартний столик з розмальовками.

•   Агентства нерухомості, студії дизайну, проєктні установи, які придбали сенсорні столи, отримують нові можливості з проведення презентацій проєктів для клієнтів.

•   Мультимедійне обладнання додає престижу закладу.

Інтерактивний стіл INTBOARD обов'язково постачається разом з гарантійним талоном від виробника.

У разі гарантійного ремонту покупець має звернутися до сервісного центру за вказаною в гарантійному талоні адресою або за телефоном. Товар приймається на сервіс за наявності правильно заповненого гарантійного талона, копії видаткової накладної (або чека), у повному комплекті та в оригінальному пакуванні, яке не повинно мати пошкоджень.

Якщо ви вирішили купити інтерактивне обладнання, але ще не знаєте, яка модель підійде саме вам, зателефонуйте нашим консультантам. Разом підберемо відповідний варіант і допоможемо оформити замовлення.

Характеристики

Код товару
i5836
Країна виробництва
Китай
Цвет
Разные цвета
Длина
1180 мм
Ширина
755 мм
Высота
500 мм
Показати всі