Інтерактивний моноблок INTBOARD 55

Інтерактивний моноблок INTBOARD 55 від компанії Інтерактивне обладнання - фото 1
109 795 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата частинами
 Миттєва розстрочка

Опис

Дім починається з надійного фундаменту, а основа майбутнього – це якісна освіта. Жага до нових знань закладається ще зі шкільної лави і залежить від професіоналізму вчителів, від уваги, приділеної кожній дитині.

Саме якість навчального процесу визначає те, яким людство буде завтра, які відкриття буде зроблено і які технології увійдуть у наше повсякденне життя.

Бренд INTBOARD, що спеціалізується на виробництві інтерактивного обладнання, працює з думкою про завтрашній день, шукає нові підходи до освітнього процесу та ведення бізнесу.

Це команда професіоналів, яка створює майбутнє наших дітей, роблячи світ більш прогресивним.

Торгова марка INTBOARD офіційно зареєстрована на території країн Європейського Союзу. Тестування продукції INTBOARD

Продукція INTBOARD після встановлення базової операційної системи проходить тестування згідно з вимогами перевірки за чек-листом. І поки головний інженер відділу виробництва не дасть дозволу, обладнання не відправляється на продаж. 

Звісно, це збільшує загальний час виробництва та очікування готового продукту, але виробник переконаний, що такий складний підхід виправданий. Адже тільки найкраще обладнання має потрапляти до споживачів. Саме така стратегія дає змогу компанії INTBOARD залишатися лідером на ринку інтерактивного обладнання. І як результат, лише 0,34% продукції потрапляє до сервісного центру за час гарантійного періоду.

INTBOARD для навчальних установ і бізнесу

Якщо ви шукаєте сенсорний екран для школи, інтерактивне обладнання для бібліотек, музею або для проведення рекламних кампаній, нове покоління пристроїв від INTBOARD вас напевно зацікавить.

Сенсорні цифрові екрани INTBOARD, які представлені в декількох форматах (з діагоналлю від 24 до 55 дюймів), стануть оптимальним рішенням для використання в усіх типах навчальних закладів, включно з державними. Ці пристрої ідеально підійдуть для заходів, заснованих на обміні інформацією: конференцій, презентацій, виставок тощо.

Розробка повністю адаптована під реалії шкільної освіти в Україні та враховує вимоги навчальної програми.

Для яких приміщень варто обрати інтерактивний екран 55 дюймів від INTBOARD?

Інтерактивний моноблок INTBOARD 55″, купити який ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині, розрахований на глядачів у кількості від 2 до 10 осіб. Такий формат варто рекомендувати для невеликих аудиторій.

В офісах, зокрема в переговорних кімнатах і в приймальнях, де зустрічають відвідувачів і гостей, 55-дюймові інтерактивні дисплеї INTBOARD можна використовувати також як довідкові стенди або як засіб зв'язку для співробітників. На них можна відображати план будівлі, новини компанії, інформацію про її досягнення, анонси запланованих заходів і не тільки.


 
Будучи універсальним пристроєм, сенсорний цифровий екран Інтборд може одночасно замінити звичайну білу дошку, комп'ютер, проєктор з екраном, телевізор і комплект динаміків.

INTBOARD інтерактивні дисплеї відмінно впишуться в будь-який сучасний інтер'єр, оскільки мають стильний дизайн і надійний захист. Алюмінієва зовнішня рамка і загартоване скло Н9 ефективно захищають апаратуру від будь-яких ушкоджень, що забезпечує тривалу роботу пристрою, а також надає професійного вигляду навчальним закладам або офісним приміщенням.

 
INTBOARD 55″ – особливості та технології

Сенсорний цифровий екран є мультимедійною системою на базі OS Android або Windows, яка оснащена обчислювальним модулем з процесором Quad core або Intel.

Інтерактивні екрани INTBOARD живляться від мережі 220 ± 10% частотою 50 Гц. Максимальна споживана потужність обладнання не перевищує 650 Вт.

На дисплеї INTBOARD 55 дюймів зображення відображається під кутом 178 градусів, тому екран можна побачити практично під будь-яким кутом, починаючи з передньої частини дисплея. Це не обов'язково означає, що користувач зможе мати корисний огляд екрана під крайніми кутами. Коли ви встановлюєте дисплей у приміщенні, подумайте, де сидітиме глядач, і максимально сумістіть його положення з центром екрана. 

Матриця інтерактивного дисплея INTBOARD забезпечує високу якість кольоропередачі, незалежно від кута огляду, і з практично повною відсутністю інверсії колірної гами.


 
Керування елементами на екрані мало чим відрізняється від принципу роботи зі смартфоном, дисплей розпізнає одночасні дотики в десяти точках. 

Зв'язок дисплея і комп'ютера здійснюється у двосторонньому режимі. Вводити інформацію на сенсорній панелі можна або за допомогою спеціального стилуса/маркера, або за допомогою дотиків пальцем. Отже, палець або стилус (перо, ручка) працює як миша.

Інтерактивний моноблок Інтборд оснащений роз'ємами USB2.0, RJ-45 і HDMI – для перегляду медіафайлів, миші/клавіатури, для під'єднання до комп'ютера, Blu-Ray/DVD програвачів, телевізійних програм приставки, цифрового медіа та іншого джерела для трансляції відео й аудіо, до мобільного пристрою або ноутбука для заряджання, передавання даних або виведення зображень.

Переваги інтерактивних дисплеїв INTBOARD:

• прості в обслуговуванні, інтуїтивно зрозумілі в керуванні;
• легке підключення зовнішніх пристроїв;
• мобільність у разі встановлення на пересувному стенді;
• немає зайвих кабелів, тому що не потрібно під'єднувати панель до зовнішнього комп'ютера або ноутбука, немає необхідності в установці телевізора, аудіоапаратури тощо;
• потужний ПК-модуль;
• антивандальна і безпечна конструкція для інтенсивного використання, зокрема дітьми;
•   працювати з панеллю можуть одночасно кілька людей;
•   не потрібно жодних додаткових маркерів;
•  на екрані немає тіні, як під час роботи з проєктором;
•   чітка картинка і покриття антивідблиску, що робить зображення на яскравому світлі чіткішим, – як результат, менше втомлюються очі;
•   відсутні будь-які калібрування;
• бездротовий інтерфейс WiFi.

До комплекту постачання входить фірмове програмне забезпечення INTBOARD SPACE. Це безкоштовна бібліотека сервісів для розроблення та проведення інтерактивних уроків, яка постійно оновлюється та поповнюється.

Відповідно до шкільних і загальних дисциплін у програму INTBOARD SPACE завантажені такі розділи: математика, географія, біологія, українська мова, астрономія, історія, хімія, фізика, іноземні мови, природознавство, інформатика, музика, тестування, презентації, інклюзія, загальні та 3D-моделювання.

Ба більше, в INTBOARD SPACE включені інструкції, вебінари, підготовлені виробником, і посилання на завантаження базового ПЗ, необхідного для роботи з тач-дисплеєм.

Вся продукція INTBOARD сертифікована (CE, ROHS, FCC, ISO 9008:2000, ISO 14001), екологічно безпечна та відповідає рекомендаціям Міністерства освіти і науки України.


 
Способи встановлення та рекомендації з монтажу

Інтерактивний тач-екран може бути встановлений на стіні (за допомогою настінного кріплення з комплекту) або на мобільній стійці.

Якщо вибираєте другий варіант – інтерактивний дисплей на стійці, купити пересувний стенд рекомендується від того ж виробника. А оскільки важить дисплей чимало (з екраном 55 дюймів – 37 кг), то вибирати тримач потрібно з таким розрахунком, щоб він був здатний витримати навантаження, яке в 4 рази перевищує вагу дисплея. Тільки така конструкція буде достатньо міцною, щоб витримати обладнання.


 
Якщо вирішили підвісити екран на стіну, використовуючи кронштейн, переконайтеся, що стіна і кронштейни здатні витримати навантаження, що в 4 рази перевищує вагу інтерактивного моноблока.

Також важливо переконатися в надійності стіни. Оптимальний варіант – бетон або цегла, тільки не стара цегляна кладка. Якщо стіна складається з дерева, вкрита товстим декоративним шаром або містить неметалеві структурні вкраплення, варто задуматися про доцільність кріплення на стіну дисплея INTBOARD. Якщо все ж з якихось причин підходить тільки настінний варіант установки, тоді необхідно буде посилити несучу поверхню.

Правила, які важливо пам'ятати:

•  Під час монтажу на стіні глибина кріплення гвинтів має бути більшою за 10 мм, а діаметр отворів має бути меншим за діаметр гвинтів.
•   Простежте, щоб встановлення обладнання не призвело до блокування вентиляційних отворів.
•   Безпечна відстань між дисплеєм і поверхнею: праворуч і ліворуч – 20 см, зверху і знизу – теж 20 см, ззаду – 10 см.
•   Відстань між опорами у разі настінного монтажу має бути приблизно такою: 60 см – для панелей 65", 80 см – для панелей 75"-86".

Де не рекомендується використовувати інтерактивне обладнання:

•   у приміщеннях із підвищеною вібрацією; 
•   з хімічно активним середовищем; 
•   з температурою нижче +10 °C і вище +40 °C; 
•   з відносною вологістю повітря: не більше 65% за умови 25 °C (без конденсації вологи); 
•   з концентрацією пилу не більше 0,75 мг/м3; 
•   з наявністю потужних зовнішніх електростатичних і магнітних полів.

 

Увага! 

Транспортування та монтаж інтерактивного обладнання має здійснювати тільки кваліфікований персонал.

Обов'язково ознайомтеся з інструкцією перед тим, як встановлювати та використовувати інтерактивний дисплей, і ретельно виконуйте всі описані в ній кроки.

Як чистити від забруднень інтерактивне обладнання?

Головні вороги будь-якої техніки – пил і бруд, а тому раз на тиждень потрібно обладнання чистити. Незалежно від того, активно використовується дисплей чи простоює, наприклад, під час канікул.

До очищення необхідно приступати тільки після того, як пристрій буде повністю вимкнено. Для очищення екрана підійдуть спеціальні серветки без спиртового просочення або м'яка волога ганчірка. Агресивні хімічні засоби, такі як спирт або розчинник, використовувати заборонено.

Чищенню підлягає не тільки сенсорна панель, а й весь корпус. Слід мати на увазі, що пил, який накопичується на рамці пристрою, може порушити його коректну роботу.  


 
Якщо використовується засіб із розпилювачем, важливо стежити за тим, щоб засіб для чищення не потрапив всередину корпусу.  

Мити дисплей забороняється, оскільки це може призвести до потрапляння всередину вологи, що, зі свого боку, може стати причиною виходу техніки з ладу.

Щоб не допустити перегріву апаратури, зокрема комп'ютерного модуля, який є складовою частиною інтерактивного дисплея, необхідно і його чистити теж. Тільки цю процедуру вже має проводити фахівець, який знає, як розібрати комп'ютерний модуль і провести чистку внутрішніх компонентів, а також замінити термопасту між процесором і охолоджувачем. Якщо інтерактивне обладнання встановлено в місці, де мало пилу і бруду, чистку комп'ютерного модуля достатньо буде проводити раз на два роки.

Виконання цих нехитрих правил дасть змогу продовжити термін експлуатації техніки на багато років.


 
Купити інтерактивний дисплей INTBOARD в Україні

Компанія INTBOARD пропонує найбільший вибір інтерактивного обладнання на складі в Україні. За останній рік їй довелося двічі збільшувати площу складського приміщення, щоб задовольнити попит на продукцію.

Інтерактивний моноблок INTBOARD 55″, як і дисплеї інших розмірів, зараз доступний для замовлення на нашому сайті. Модель представлена з базовою конфігурацією i5-8400/8Gb/SSD 256 Gb Windows, комплектується блоком живлення.

Товар постачається з гарантійним талоном від виробника.

Гарантія на фірмове обладнання INTBOARD становить 5 років.

З питань доставки по Україні, оплати та інших нюансів замовлення зверніться до менеджерів магазину. Вам нададуть додаткову інформацію.

Характеристики

Код товару
10301005
Країна виробництва
Китай
Співвідношення сторін
16:9
Производитель
INTBOARD
Вес
37 кг
Серия
Без OPS
Показати всі