Інтерактивна парта INTBOARD 32"

Інтерактивна парта INTBOARD 32" від компанії Інтерактивне обладнання - фото 1
від 114 850 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата частинами
 Миттєва розстрочка

Опис

У сучасному світі, де процвітають технології та більшу частину інформації люди отримують з інтернету, інновації у сфері освіти стають ключем до привернення, збереження уваги учнів і підвищення їхніх здібностей. 

Якщо ви хочете перетворити класну кімнату в інтерактивне поле для навчання, одна з найцікавіших новинок на ринку інтерактивного обладнання для школи – сенсорна парта INTBOARD – вас напевно зацікавить. Мультимедійна парта відкриває нові горизонти для освітнього процесу, роблячи навчання набагато ефективнішим і цікавішим.

Що таке мультимедійна парта INTBOARD 32″?

Це сенсорна панель діагоналлю 32" у компактному корпусі, яка працює на базі операційної системи Windows і пропонує яскраві розвивальні ігри та завдання для дітей. 

Купити парту INTBOARD 32″ на базі Windows особливо рекомендується для школярів (для дошкільних установ краще підійде модель INTBOARD 24″ на базі Android). Операційна система Windows підтримає всі навчальні матеріали, які користувач зможе додати на головний екран. Книги, відеоуроки, онлайн-тести та інше. А ще викладач зможе використовувати унікальне програмне забезпечення «Intboard Простір» для створення інтерактивних уроків, яке постійно оновлюється без сторонньої допомоги. 

Керування пристроєм ґрунтується на дотиках до екрана, поверх якого розташований тачскрін. Парта підтримує до 10 одночасних дотиків за швидкості відгуку екрана на дотик лише 6 мс. Це означає, що педагог або батьки зможуть разом з дитиною виконувати завдання і спрямовувати її.

Регулювання за висотою та нахилом

Інтерактивна парта INTBOARD є універсальним навчальним засобом, оскільки не обмежена ні за зростом учнів, ні за віком, ні за можливостями. Фізичні параметри людини, яка займатиметься за інтерактивною партою, не важливі. Парта регулюється за висотою (у діапазоні 73-124 см), а отже, підійде для всієї родини. Наприклад, вранці за партою може займатися дитина, після навчання – батьки можуть посидіти в інтернеті, а ввечері – дідусь може пограти в шахи з другом або комп'ютером.

Не тільки за висотою регулюється сенсорна парта Інтборд, а й за кутом нахилу – до 70 градусів. Це дає можливість працювати з нею навіть дітям з особливими потребами. Широка ніша дає змогу комфортно почуватися дітям на інвалідних візках. Кут нахилу стільниці регулюється електронним способом: достатньо натиснути кнопку. Це дитина зможе зробити самостійно.

Регулювання нахилу стільниці дає змогу адаптувати парту для вирішення різних завдань. Якщо потрібно, наприклад, переглянути навчальне відео, найкраще буде надати екрану вертикального положення. А для конспектування в зошиті або електронному блокноті підійде менший кут нахилу. Якщо ж потрібно використовувати інтерактивну парту як стіл, просто опустіть стільницю.

З чого зроблена сенсорна парта INTBOARD 32″?

Ніжки інтерактивної парти виконані з металу для надійності конструкції та пофарбовані порошковим способом. Стільниця вкрита антиковзаючим ABS-пластиком. Екран парти, як і в дитячих інтерактивних столиках INTBOARD, має високий ступінь захисту – покритий загартованим склом. В той же час він вирізняється гарною якістю зображення. 

Виконана з надійних матеріалів парта не зіпсується, якщо розлити напій. Тому ви можете бути впевнені в тривалому терміні експлуатації цього мультимедійного обладнання.

Місце розташування інтерактивної парти 

Вдома, у школі, у навчальному центрі – інтерактивна парта усюди буде доцільною. Тільки не можна використовувати її просто неба, і поруч має бути розетка.

Також інтерактивне обладнання не можна встановлювати на відстані менше ніж 2 м від опалювальних приладів. І парту потрібно розміщувати таким чином, щоб вона не перебувала тривалий час під впливом прямих сонячних променів.

Для встановлення обладнання підійдуть приміщення з відносною вологістю повітря 10-85% і робочою температурою від 0 °С до 50 °С.

Інтерактивна сенсорна парта – сфери застосування

•   Освіта. Подібні технології рекомендується використовувати і в навчальних закладах (школи, дитячі садки), і вдома. Розумні парти-трансформери, як і розвивальні інтерактивні столи, дуже добре себе зарекомендували в інклюзії. Сенсорні парти Інтборд допомагають створити інклюзивне навчальне середовище, де діти з різними освітніми потребами можуть навчатися разом з іншими та отримувати доступ до навчальних ресурсів. Вчителі можуть використовувати сенсорні парти для створення інтерактивних уроків, що залучають усіх учнів та роблять навчання цікавим і доступним.

•   Медична реабілітація. Інтерактивні парти використовують у фізіотерапії для реабілітації пацієнтів після травм або операцій, сприяючи відновленню рухових навичок.

•   Спеціальні освітні центри та центри надання послуг. Сенсорні парти створюють можливості для навчання та розвитку осіб з обмеженими можливостями шляхом інтерактивних завдань та ігор. Завдяки особливостям корпусу та функціональним можливостям вони підходять для реалізації проєктів «Ветеран».

•   Ресторани та готелі. Сенсорні парти можуть бути використані для замовлення їжі або надання розваг у ресторанах і готелях, забезпечуючи доступність для всіх клієнтів.

Переваги сенсорної парти під час використання її в освітніх цілях

•   Стимулює інтерес до уроків. Адже навчання стає більш захопливим, і учні мають змогу взаємодіяти з об'єктами на практиці, досліджувати, пізнавати та розвивати свої здібності.

•   Візуалізація для полегшення розуміння складного матеріалу. Абстрактні поняття стають доступнішими завдяки ілюструванню, що сприяє поглибленню знань.

•   Персоналізоване навчання, тобто можливість підібрати завдання та вправи відповідно до індивідуальних потреб та рівня учнів. Наприклад, завдання може бути спрощеним або складнішим залежно від рівня знань.

•   Дає можливість учням творчо підходити до розв'язання задач. Підтримує створення інтерактивних проєктів, що сприяють розвитку креативних здібностей.

•    Створює умови для спільної роботи учнів: вони можуть спільно розв'язувати задачі, обговорювати питання і навіть готувати колективні проєкти, які розвивають навички комунікації та роботи в команді.

Адаптація інтерактивних парт під потреби різних дітей

•   Зміна розміру тексту та шрифту. Для дітей з проблемами зору або дітей з порушеннями читання мультимедійна парта може змінювати розмір тексту і шрифту для полегшення читання. Дитина може вибрати оптимальні налаштування для себе.

•   Аудіопідтримка. У деяких дітей є проблеми із зоровим сприйняттям або розумінням тексту. Інтерактивні парти можуть надавати звуковий супровід (озвучування тексту, інструкції вголос), щоб допомогти цим дітям засвоювати матеріал.

•   Засвоєння матеріалу в різному темпі. Діти з різними темпами засвоєння матеріалу можуть використовувати інтерактивні парти для повторного відтворення або прискореного перегляду матеріалу відповідно до свого ритму.

•   Інтерактивні ігри та симуляція. Для дітей з особливими потребами у сприйнятті математичних або наукових концепцій інтерактивні парти можуть надавати доступ до інтерактивних ігор і симуляцій для кращого розуміння предметів.

Інтерактивна парта – купити в Україні

Якщо ви вирішили придбати ергономічну парту з сенсорним екраном для навчання в класах або вдома, професійне обладнання INTBOARD стане оптимальним рішенням. Така парта і для першокласника підійде, і для студента. Регульована за висотою та нахилом, вона служитиме довгі роки. Тож, обираючи «зростаючу» парту, ви інвестуєте в майбутнє дитини, забезпечуючи їй комфорт під час навчання та розвитку. 

Розумна парта для школяра INTBOARD продається в комплекті з електронним стилусом.

Також, замовляючи інтерактивну парту, ви отримаєте програмне забезпечення одного з трьох напрямів: «Освіта та розвиток», «Інклюзія» або «Ігри та розваги». Згодом ви зможете доповнити ПЗ своїми улюбленими додатками.

Інтерактивне обладнання INTBOARD постачається разом з гарантійним талоном від виробника.

У разі гарантійного ремонту покупець має звернутися до сервісного центру за вказаною в гарантійному талоні адресою або за телефоном. Товар приймається на сервіс за наявності правильно заповненого гарантійного талона, копії видаткової накладної (або чека), у повному комплекті та в оригінальному пакуванні, яке не повинно мати пошкоджень.

Щоб отримати детальну консультацію, зв'яжіться з нашим менеджером.

Характеристики

Код товару
10602003
Країна виробництва
Китай
Колір
білий
Производитель
INTBOARD
Диапазон рабочих температур
0 - 50 ℃
Материал корпуса
металл
Показати всі