Керована веб-камера Logitech Rally Plus з 2 спикерфонами

Керована веб-камера Logitech Rally Plus з 2 спикерфонами від компанії Інтерактивне обладнання - фото 1
161 226,45 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата частинами
 Миттєва розстрочка

Опис

Logitech Rally Plus - комплект обладнання для відеоконференцій через комп'ютер, який підійде для найвимогливіших користувачів. Це рішення преміум-класу з дуже високою якістю відео та звуку.

Код виробника - L960-001224.

Система розрахована на конференц-зали до 46 осіб, при купівлі додаткових мікрофонів.

У комплект постачання входить все необхідне для проведення якісних групових відеоконференцій через комп'ютер, у тому числі:

 • камера з підтримкою дозволу Ultra HD і зум 15Х, яка забезпечує відео студійної якості
 • надчутливі мікрофони, які забезпечать чітке та розбірливе звучання всіх учасників, всього можна підключити до 7 мікрофонів
 • колонки, які забезпечують живий і насичений звук в приміщеннях середнього і великого розміру
 • 2 хаба, до яких підключаються всі дроти: перший хаб розташовується біля екрану, другий - на столі. Між хабами потрібно прокласти всього один кабель - виту пару 6 категорії, з цього кабелю буде передавати вся необхідна інформація, відео, звук і дані. Таким чином, істотно зменшується кількість і довжина проводів, які необхідно прокласти в конференц-залі.

В системі Logitech Rally реалізовані ряд унікальних технологій, які суттєво підвищують якість проведення відеоконференцій, в тому числі:

 • технологія RightSight™ забезпечує автоматичний поворот об'єктиву, щоб в кадр потрапило якісне зображення всіх учасників, незалежно від того, де вони знаходяться - близько чи далеко від камери.
 • технологія RightLight™ забезпечує відмінну якість відео при різній освітленості, передає природні кольори, виділяє особи. Висока якість забезпечується не тільки при нормальному освітленні, але і в умовах недостатньої освітленості або навпаки яскравого сонячного світла.
 • технологія RightSound™ забезпечує кристально чистий і розбірливе мова, автоматично регулює гучність, щоб більш близькі і віддалені учасники звучали з однаковою гучністю, пригнічує фонові шуми, направляє мікрофони на мовця.

Всі ці функції об'єднані під назвою Logitech RightSense™, працюють в автоматичному режимі і роблять максимально комфортним і зручним проведення відеоконференцій.

Сучасний дизайн і якісні матеріали компонентів системи дозволять відмінно вписати її в будь-конференц-зал.

Система Rally Plus совместима с любыми компьютерами на базе Windows® (7, 8.1, 10), MacOS (10.10 и новее), Chrome OS. Ві сможете использовать с любыми программами для видеоконференций на вашем компьютере, в том числе: Cisco Jabber™, BlueJeans, BroadSoft, GoToMeeting, LifeSize Cloud, Vidyo, Fuze, Zoom. Rally сертифицирована для использования с Skype for Business, Zoom, Fuze, Google Hangouts Meet. Также систему можно использовать для записи видео, например, лекций или семинаров и для трансляции видео, например, дистанционное обучение или вебинары.

Комплект поставки Logitech Rally Plus

 • камера Rally
 • 2 хаба Rally, для встановлення біля екрану і біля столу
 • колонка Rally - 2 шт.
 • модуль мікрофонів Rally - 2 шт.
 • пульт дистанційного керування
 • кабелю: USB Type-C — USB Type-C, USB Type-A — USB Type B, Ethernet CAT6A, HDMI Type-A (2 шт.), кабелі блоків живлення (2 шт.)
 • блоки живлення - 2 шт.
 • документація

Поставляється 2 версії - Rally з одним динаміком і мікрофоном і Rally Plus з двома динаміками і мікрофонами. Додатково можна купувати мікрофони і хаби для підключення мікрофонів. Максимальна кількість мікрофонів - 7.

Характеристики

Код товару
rally_plus
Виробник
Logitech
Спосіб установки
настільний
Колір
чорний
Ширина
182 мм мм
Состояние
Новое
Показати всі